Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

E-mail od seznamu opět mění design

Je to poměrně nedávno, co prošel zřejmě nejpopulárnější a nejvyužívanější poskytoval e-mailových schránek, web email.seznam.cz poměrně rozsáhlou změnou, která se netýkala jen vzhledu, ale také funkcí, a nesetkala se s úplně pozitivním ohlasem. Máme se znovu obávat?

Odpověď je naštěstí záporná; nemusíme. Je jen na uživateli, zda-li se pro nový vzhled rozhodne, či raději zvolí setrvání u staro/nového bratříčka. A co přesně inovovaný design nabízí? Podle prohlášení produktového manažera Seznamu se jedná o jakýsi návrat ke klasice. Nový vzhled se totiž nejvíce podobá (přinejmenším se o to alespoň pokouší) klasickému dopisovému papíru. To s sebou přináší výhodu v podobě lepšího přehledu o odesílaných a přijímaných přílohách a celkově jednoduššího ovládání. Navíc pokud se skutečně rozhodnete pro nový vzhled, nepřijdete o žádná aktuální nastavení. Na druhou stranu odpadnou vychytávky jako barevné štítkování zpráv, filtrování pošty apod. Pokud vám nebude aktuální vzhled vyhovovat, lze opět pohodlně a jednoduše přepnout do starého rozhraní.

Změnu lze aktivovat po přihlášení do vaší e-mailové stránky v položce nastavení. Konkrétně pak v záložce „vzhled“ musíte zaškrtnout volbu „Nový „zjednodušený“ e-mail“.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)