Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Nové přenosné 2TB disky od Western Digital s HW šifrováním a zálohováním

Western Digital nedávno uvedla na trh novou řadu svých externích přenosných disků My Passport. Jedná se o 2,5″ disky s kapacitou až 2 TB, což je dostačující pro zálohy či využití jako menší NAS řešení. Disponuje zálohovacím a zabezpečovacím softwarem, který je volitelně instalovatelný.

Tato nová řada disků nabízí zejména vysokou kapacitu až 2 TB a rychlé přenosy díky USB 3.0, které je navíc kompatibilní se starší verzí 2.0. Novinkou je také dodávaný software, první pro automatické zálohování WD SmartWare a druhý poskytuje hardwarové zabezpečení WD Security pomocí hardwarového šifrování dat a zabezpečení heslem. Rozměry disku jsou 111x82x15 mm. Dodávaný software může uživatel instalovat kompletně, částečně nebo vůbec, takže lze disk provozovat zcela bez softwaru.

Výrobce dodává ovladače pro Windows a MacOS, datový USB kabel a instalační příručku. Minimální dostupná kapacity z řady těchto nových disků je 500 GB. Dodává se v různých barevných provedeních. Více informací včetně specifikace na níže uvedeném odkazu. U nás je cena za 2 GB verzi do 5000 Kč vč. DPH.

Přejít na http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=640

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)