Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Přenosná termosublimační tiskárna Canon Selphy CP810. Na cesty i s baterií.

Zajímavou novinku představuje společnost Canon – malou tiskárnu, která je vhodná na cesty. Canon Selphy CP810 je termosublimační tiskárna, je vybavena 6,8 cm displejem a umožní tisk na formát pohlednice (148×100 mm), tzv. L (119×89 mm) formát a kreditní karty (86×54 mm), tedy pro tisk vizitek.

Tiskárna je vhodná taktéž i pro tisk fotografií. Je nástupcem CP510, která již podobné parametry nabízela, avšak model CP810 nabídne víc, například přímou úpravu fotografií v tiskárně. Myšlenku „print everything wherever you go“, tedy tiskni cokoli kamkoli jdeš, podtrhuje možnost tiskárnu vybavit baterií, bude tedy po nějaký čas nezávislá na elektrické síti. Jedná se o novinku natolik horkou, že se mi zatím nepodařilo zjistit reálnou výdrž baterie, dle výrobce by měla vydržet 36 tisků pohlednicového formátu. Tiskárna disponuje USB portem a čtečkou paměťových karet, takže je možno tisknout přímo z USB disku či fotoaparátu.

Canon Selphy CP810 je zajímavým řešením pro tisk nejen na cestách. Vzhledem k rozměrům však není možno tisknout na klasický formát A4. Tiskárna je určena pro tisk fotografií, vizitek a jiných menších tiskovin. Spolu s baterií, USB portem a čtečkou karet se jedná o kompaktní tiskové řešení.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)