Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Neuvěřitelně tenký 3D pasivní displej AOC d2357Ph

Společnost AOC, známá především jako výrobce displejů a mnozí si pamatujeme i 14“ CRT monitory této značky, přichází na trh s novým 3D displejem, modelem d2357Ph.

Parametry tohoto displeje jsou velmi zajímavé – 23“ s FullHD rozlišením (1920x1080p), LCD s LED podsvícením (mnohem lepší kontrast i čitelnost) a HDMI 1.4 portem pro kvalitní FullHD obraz. Neméně zajímavé jsou fyzické rozměry, zejména hloubkou 10,6 mm a 5,8 mm rámečkem. Což dělá z displeje skvělý doplněk i pro oko.

AOC d2357Ph nabídne také plnohodnotný stereoskopický 3D obraz včetně možnosti konverze 2D obrazu na 3D, tak jako to umí mnohé modely 3D TV. 3D obraz je pasivní, založený na polarizaci. Skvělá je taktéž odezva – pouhé 2ms (měřeno pro 2D obsah). Potěší taktéž přítomnost běžného 3,5 jacku pro sluchátka a integrované reproduktory. Reproduktory v displeji sice nenabídnou prvotřídní zvuk, ale jako základ, když není nic jiného, to vystačí. Dle výrobce je pozorovací úhel až 160° a kontrast 1000:1 (statický), dynamický kontrast, často uváděný, je zavádějící hodnotou. Cena displeje by neměla překročit 12000 Kč.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)