Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

K 2 balíkům MS Office 2010 laserová tiskárna zdarma. Pro podnikatele.

Společnost Microsoft přišla s akční nabídkou známého kancelářského balíku Microsoft Office. Pokud jste podnikateli (společností) a koupíte si dva kusy tohoto kancelářského balíku získáte zdarma laserovou tiskárnu Samsung.

Konkrétně se poté můžete těšit na tiskárnu Samsung ML-2160. Jedná se o monochromatickou (černobílou) tiskárnu příjemného krabicového vzhledu. Tiskárna je zástupcem moderních „laserovek“ Zvládá tisknout rychlostí 20 stran za minutu, má USB 2.0 rozhraní a podporuje operační systémy Windows 2000 až Windows 7 (včetně Windows 2003 a 2008). Garantována je i podpora Mac OS X a různých distribucí systému Linux. Tiskárna je od výrobce obvykle vybavena nízkokapacitním tonerem (na 700 stran).

Akci MS Office 2010 naleznete na adrese: http://www.microsoft.com/cze/office2010/office-pro-podnikatele/vice-o-nabidce.aspx Orientační koncová cena je kolem 4600 kč + DPH.

V případě, že chcete bezplatný kancelářský balík můžete zvolit např. nejpoužívanější z těch bezplatných, kterým je balík Open Office. Obsahuje shodné vybavení, pouze ovládání a některé funkce jsou drobně odlišné.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)