Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Asus prodává čtyř jádrové Transformer Pad 300 tablety za 379 dolarů

Společnost Asus přišla na trh s novými tablety Transformer Pad 300 s již 4 jádrovými procesory. Přichází s nimi přitom snad pouze půl roku od představení svých Transformer Prime tabletů.

Table Transformer Pad 300 je pojímán jako určený pro hraní i jako náhrada za notebook. Má již zmíněný čytř jádrový procesor Tegra 3 s taktováním 1,2 GHz. Dále operační systém Android 4.0, GPS přijímač. V nejlevnější variantě poté obsahuje 1 GB RAM paměti a 32 GB úložného SSD prostoru. To vše za zmiňovaných 379,99 amerických dolarů.

Běžet na jedno nabití baterie vydrží 10 hodin a s dokoupitelnou dokovací klávesnicí, která obsahuje další akumulátor dokonce 15 hodin. Klávesnice má navíc USB 2.0 port a čtečku SD karet.

Celé zařízení poté váží 635 g, display má rozlišení 1280×800 pixelů. Integrována je 8 MPx kamera, která zvládá zachytit video při 30 snímcích az sekundu. Přítomna je i přední kamerka s rozlišením 1,2 megapixelu. Přítomný je dále micro HDMI port a slot pro micro SD kartu. Dle informacích od výrobce má mít tablet 4G LTE modem pro připojení k internetu.

K zařízení kupující získá navíc bezplatné prostor na cloudovém disku Asusu, software pro práci s MS Office dokumenty a program pro zálohování dat na microSD kartu.

Tablety jsou prozatím dostupné v Americe. Můžeme se těšit, že se brzy objeví i v Evropě a ČR.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)