Skip to content


PR články

 

Pinpoint od Microsoftu vám pomůže najít IT odborníky v dosahu

Microsoft Pinpoint

Microsoft Pinpoint vám umožní jednoduše najít IT odborníky a firmy dostupné v okolí, ale i kdekoli v ČR. Díky Pinpointu si můžete snadno vyhledat potřebné firmy a hledání lze omezit na určité obory, např. řešení cloud computing, aplikací, sítí, prodeje, outsourcingu a dalších oblastí. Výsledky se zobrazují na mapě s výpisem nalezených společností. Orientace je zaměřena na řešení od Microsoftu. Pokračování »

Rubrika: PR články, Představení, Tipy.

Nový rozměr televize neudává pouze její úhlopříčka

Smart TV

O rozměrech televize většinou vedou tatínkové debaty hlavě v předvánoční době. Jenže je zajímá především rozměr uhlopříčky jejich nového miláčka. Moderní pojetí televize divákovi připraví ale zcela jinou podívanou.

Pokračování »

Rubrika: PR články.

Budiž blog!

blog

Dnes již bloguje téměř každý. V záplavě stránek můžete číst o bolístkách prvně zamilovaných puberťáků nebo o nejlepším receptu na dýňový koláč od tetky ze Slovácka. Mít svoji veřejnou nástěnku je téměř povinností pro toho, kdo chce držet a udržet prst na tepu doby. Pokud máte co říci a nestydíte se jít s kůží na trh, existuje několik možností, jak se podělit o své myšlenky s ostatními.

Pokračování »

Rubrika: PR články.