Skip to content


«
»

Pinpoint od Microsoftu vám pomůže najít IT odborníky v dosahu

Microsoft Pinpoint

Microsoft Pinpoint vám umožní jednoduše najít IT odborníky a firmy dostupné v okolí, ale i kdekoli v ČR. Díky Pinpointu si můžete snadno vyhledat potřebné firmy a hledání lze omezit na určité obory, např. řešení cloud computing, aplikací, sítí, prodeje, outsourcingu a dalších oblastí. Výsledky se zobrazují na mapě s výpisem nalezených společností. Orientace je zaměřena na řešení od Microsoftu.

Hledáte IT firmy pro vaše řešení? Vyzkoušejte Microsoft Pinpoint. Pomocí této služby snadno najdete řešení právě pro vaše potřeby. Stačí zadat IT oblast a hledat lze snadno také přímo zadáním města či PSČ. Můžete tak snadno najít firmy působící v konkrétním městě či regionu. Vyhledávat lze také podle oborů.

Microsoft Pinpoint je řešením k hledání IT společností

Microsoft Pinpoint je řešením k hledání IT společností

Na obrázku výše je vidět, že pro hledání firem v Olomouci se nabídlo 16 firem, u každé z nich vidíme popis, získané certifikace a na mapě (jak jinak než od Bingu) vidíme přesnou polohu sídla firmy. U každé společnosti vidíme také odkaz Podrobnosti o společnosti a kliknutím se zobrazí kompletní profil firmy, kontakty, sídla a také uživatelské recenze.

Kompletní profil nalezených firem včetně kontaktů, sídel a recenzí

Kompletní profil nalezených firem včetně kontaktů, sídel a recenzí

Můžete rovněž společnost ihned kontaktovat. Kliknutím na Aplikace a služby se zobrazí výpis aplikací a služeb, které společnost realizuje a poskytuje.

Aplikace a služby poskytované firmou

Aplikace a služby poskytované firmou

Pinpoint hledá kromě firem i aplikace a služby včetně případových studií

Kromě samotného vyhledávání společností vám Microsoft Pinpoint nabízí také hledání aplikací a služeb realizovaných firmami. Lze si tak jednoduše najít jakákoli realizovaná řešení s produkty od Microsoftu. Většinou se jedná o aplikace CRM, BI, řešení LAN sítí, cloud computingu a dalších oblastí. Stačí na úvodní stránce přepnout hledání na aplikace nebo služby.

Vyhledání konkrétních aplikací a řešení v Pinpointu

Vyhledání konkrétních aplikací a řešení v Pinpointu

U každého řešení vidíme rovněž certifikace Microsoftu a opět kompletní popis implementovaného řešení či aplikace.

Firmy podle oblasti i oboru

Zpět ke hledání společností. Lze při hledání zadat jak konkrétní oblast (město či obec) a také vzdálenost od něj, tak také obor, ve kterém firma působí.

Hledání podle oborů a místa sídla včetně vymezení vzdálenosti

Hledání podle oborů a místa sídla včetně vymezení vzdálenosti

Nalezené firmy se zobrazí na mapě, kterou můžeme přiblížit na úroveň ulic na fotomapě, bohužel v menších městech často nevalné kvality. Přesto tak lze najít přesné umístění.

Zobrazení mapy je často nevalné kvality, přesto se zobrazí přesné umístění

Zobrazení mapy je často nevalné kvality, přesto se zobrazí přesné umístění

Orientace na řešení od Microsoftu je zřejmá, avšak neomezuje hledání

To že je Pinpoint od Microsoft, je celkem zřejmé vzhledem k zobrazení certifikací od MS a dalších partnerství se společností. Také většina nalezených firem je orientována na Microsoft řešení, avšak hledání neomezuje. Lze tak najít i firmy s jinými produkty, ale převaha například unixových řešení tu není. Každopádně je Pinpoint dobrou službou, jak najít významné a osvědčené IT společnosti, aplikace a řešení. Na dosah města, regionu či podle oboru. Momentálně je v databázi pro ČR 452 firem.

Rubrika: PR články, Představení, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)