Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Sony vydává vysoce kvalitní streaming a offline poslech hudby pro iOS

Pokud jste uživatelem iOS, který podporuje Sony Music Unlimited, což je vlastně předplacená služba pro streamování hudby s celkovým seznamem více než dvaceti milionů skladeb, pak byste měli rozhodně zbystřit.

V nejbližší době, řádech několika dní, přidá společnost pro iPhone a iPody nové funkce. Dalo by se říci, že tyto funkce přicházejí trochu se zpožděním, ale i tak budou uživatelé jistě nadšeni. První funkcí je offline přehrávání, což vám vlastně umožní stahovat jednotlivé hudební skladby a alba do iPhone či iPod. Následně je možné si je přehrávat, tvořit si vlastní playlisty a to bez nutnosti být připojen k síti internetu. Jakmile budou všechny požadovaná alba nebo soubory staženy, naleznete je ve složce ke stažení.

Za zmínku stojí rozhodně i vysoce kvalitní streamování, které přináší skladby rychlostí až 320 kbps. Chcete-li však této funkce využít, je nutné, abyste povolili vysoce kvalitní zvuk HQ Streaming v nastavení zařízení. Jakmile povolení zadáte, zobrazí se vám znak HQ při přehrávání hudební skladby. Bohužel však nevýhodou je, že HQ není dostupné pro offline poslech. Obě funkce najednou jsou však výhledově plánovány pro platformy Android nebo PlaStation 3.

Aby bylo možné přenášet soubory do přenosných zařízení se systémem iOS, musíte se přihlásit k odběru Premium plánu, který je však již zpoplatněn. Díky tomu však získáte podporu pro telefony se systémem Android a tablet, Playstation, Blu-ray přehrávače apod.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)