Skip to content


«
»

Chytrý hloupý telefon s klávesnicí a super fotoaparátem

Samsung S5610

Tak zvaných chytrých telefonů dnes najdeme spousty. Ale jsou ještě i výbavou zajímavé klasické mobilní telefony s klávesnicí za slušnou cenu? Jeden jsme našli.

Jedná se o možná trochu nenápadný model Samsung GT-S5610. Z těch vlastností, které by měly zaujmout má zejména 5 MPx fotoaparát i s automatickým ostřením a přisvětlovací diodou. Výsledky při např. vyfocení strany s textem jsou velmi slušné (text je bez problémů ostrý a čitelný) a stejně tak běžné fotky mají slušné podabí a ostrost. Mobil není stavěn na nějaké rychlé brouzdání po internetu, ale na zjištění něčeho urgentního postačí jeho GPRS a EDGE připojení. Potěší přítomnost 3,5″ palcového jacku pro připojení standardních sluchátek, MP3 přehrávač a FM rádio. To vše za velmi zajímavou cenu:

Samsung S5610 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Data se kromě nevelké cca 250 MB interní paměti dají ukládat i na podporovanou SD kartu. Také se jedná o zanedbatelnou investici.

Kingston micro SDHC 8GB Class 4 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zamrzí nepřítomnost GPS a mapové aplikace, ale se svou cenou je zřeujmé, že telefon necílí na aktivní uživatele GPS mapových aplikací. Pro mapy by ostatně byl malý i display, který má 2,4″ a 320×240 pixelů.

Příjemnou zprávou je, že přímo mobil obsahuje aplikaci pro komunikaci na sociální síti Facebook, Twitter a mobil podporuje práci s e-mailovou poštou. Jako bonus lze do přístroje doinstalovávat další aplikace ze serveru výrobce Samsung Apps.

Uznejte, že s cenou pod 2000 Kč, velmi slušným fotoaparátem, klasickou klávesnicí a (předpokládejme) i dobrou výdrží na baterii (má 1000 mAh) se jedná o jednoho z nejlepších kandidátů ke koupi klasického, slušně vybaveného a přitom levného „klasického“ telefonu.

Rubrika: Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)