Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

IT brigáda: Denně nachoď 25 km. Značka: Práce pro Seznam.cz

Je to skoro až neuvěřitelné, ale i takové nabídky se objeví na Internetu. A nejsou to srandy, ani hoax či cokoliv podobného. Pokud tedy máte rádi hory a tůry, máte možnost získat práci :) .

Tuto nabídku – nachoď denně 25 km a my ti to zaplatíme – totiž nabízí český portál a vyhledávač Seznam.cz. Vše má samozřejmě svůj smysl a brigáda není jen o procházkách v přírodě. Jedná o se mapování Šumavy pro Mapy.cz, které provozuje Seznam. Túry tedy jsou honorované, ale za předpokladu, že sebou na zádech ponesete speciální batoh pro snímkování okolí Šumavy a Lipna.

Brigáda je ve formě Dohody o provedení práce a zúčastnit se jí může teoreticky každý. Ať už student nebo již ne-student. Navíc dle informací právě tato krátkodobá práce může být tím klíčem, který otevírá dveře pro zaměstnání u největšího českého portálu.

Brigáda u Seznamu (pro Mapy.cz)

Informace o brigádě u Seznamu pro Mapy.cz

Podrobnosti o brigádě i možnost se o ni ucházet máte možnost na této stránce: http://seznam.sprace.cz/?offer_id=191359&offer_title=Brig%C3%A1da%20-%20focen%C3%AD%20panoramatick%C3%BDch%20sn%C3%ADmk%C5%AF%20pro%20Mapy.cz

No a pokud by vám to nevyšlo u Seznamu, může být pro vás fajn brigáda formou psaní článků pro web Zdarma.org :)

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)