Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Využijte zimní mapy Seznamu k přehledu sjezdovek i plánování výletů na běžkách

Zimní Mapy.cz

Mapy.cz a e-mail jsou služby Seznamu, díky nimž má Seznam stále oblibu u českých uživatelů. Právě Mapy.cz se nedávno rozrostly o zimní mapu, která přehledně zobrazuje sjezdovky včetně barevného odlišení náročnosti a běžecké tratě. Celkem je k dispozici 5500 km lyžařských tras. Zimní mapa je navíc plastická, takže přehledně zobrazí terén.

K letecké a turistické mapě přibyla na Mapy.cz zimní mapa, která je ideální jak pro zimní turistiku na běžkách, tak pro sjezdové lyžování. Zobrazuje sjezdovky včetně barevného odlišení jejich náročnosti.

Zimní mapa zobrazuje sjezdovky i trasy pro běžky

Zimní mapa zobrazuje sjezdovky i trasy pro běžky

Mapu ocení milovnící turistiky na běžkách i ti, kteří rádi sjezdovky. Mapa umožní si snadno vybrat vhodnou sjezdovku podle náročnosti. V mapě nechybí turistické body, které najdeme v turistické mapě. Ještě nedávno nebylo možné v zimní mapě zapnout cyklostezky a turistické trasy, což je vzhledem k zimnímu využití pochopitelné. Nyní už to jde a do map lze tak zapnout „zimní i letní turistiku“.

V zimní mapě lze zobrazit také letní turistické trasy a cyklostezky

V zimní mapě lze zobrazit také letní turistické trasy a cyklostezky

Zimní mapa je užitečným doplňkem map a v zimní sezoně jistě najde své využití u milovníků zimních sportů. Pro plánování tras je také možno využít měření pomocí tras pro běžky, což je pro výlety na běžkách potřebné. Nová mapa je dalším krokem, že mapy od Seznamu mají stále českému uživateli co nabídnout ve srovnání s konkurencí.

Rubrika: Novinky, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)