Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Doprava zdarma, super novinka u eshopů

Aktuálně můžete u některých eshopů narazit na velmi příjemnou novinku. Je jím zaslání zboží zdarma.

Obecně je nutnost platit za dopravu asi největší nevýhodou elektronických obchodů. I když mnoho eshopů nabízí cenu nižší, než v kamenných obchodech i s připočtením dopravy může být cena i kolikrát vyšší. Možnost si ale informace o zamýšleném zboží nalézt pěkně z tepla domova je jistě obrovskou výhodou.

Nyní již u mnohých elektronických obchodů nemusíte dělat kompromisy. Můžete si informace a ceny porovnat pěkně z domu na internetu a pokud se rozhodnete pro nákup u vybraných eshopech máte navíc i dopravu (poštovné) zdarma.

Elektronika, počítače a další

Asi prvním větším eshopem, který tuto politiku zavedl je T.S. Bohemia. Smazal tím tak jednu z nevýhod, kterou trpěl. Neměl,  ani ve větším městě jakým bezesporu je Ostrava, svou pobočku. Nutno podotknout, že zboží odesílají z T.S. Bohemia zdarma pouze v případě platby předem na jejich účet.

Nejen elektronika, i další zboží

Pokud nehodláte nakupovat zrovna jen v tomto eshopu můžete využít akce (bohužel jen jednodenní) s názvem Den dopravy zdarma. V rámci této akce cca 550 eshopů nabízejících různé druhý zboží nabízí doručení zboží zdarma, za předpokladu, že utratíte alespoň 300 Kč.

Knihy s dopravou zdarma

Dopravu zdarma si můžete užít i v případě knih. Například jedno menší vydavatelství dává dopravu zboží zdarma v případě platby předem na jejich bankovní účet. Tedy za stejných podmínek jako to nabízí T.S. Bohemia. Není to navíc omezeno cenou, takže dopravu zdarma u nich získáte i u románu za 149 kč.

Máte další tipy?

Pokud máte tipy na další eshopy, kde lze získat poštovné zdarma, dejte nám určitě vědět. Rádi to zveřejníme.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)