Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Nyní je Facebook Home dostupná i v Google Play

Jen týden poté, co Facebook oznámil zbrusu novou podporu pro telefony Android, již jej můžete stáhnout na Google Play. Na samém počátku, byl Facebook Home dostupný pouze pro uživatele Androidu ve Spojených státech a to pouze pro ty, kteří měli mobilní zařízení HTC One X Samsung Galaxy S III a Samsung Galaxy Note II.

Jakmile uživatelé aplikaci nainstalují, jako první věc uvidí základní Facebooku, která poskytuje informace o tom, co právě dělí přátelé či rodina. Jistě vás potěší i aktuální přehled o výsledcích vašeho oblíbeného sportovního týmu. Velkou výhodou je i možnost popovídání si se svými přáteli, i když na svém telefonu právě děláte zcela jinou činnost. Můžete například právě psát zprávu nebo poslouchat hudbu, když vám kamarád či kamaráda pošle zprávu.

Tato aplikace je velkým pokrokem v mobilním světě právě pro společnost, která minulý rok na jaře uvedla na světový trh jednu z největších zabezpečovacích aplikací právě pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Sama přitom připustila, že je třeba držet krok s rychle se posouvajícím trendem posunu od klasického stolního počítače a či notebooku na mobilní zařízení.

Propagace samotného Faceboou na mobilní zařízení vzrostla hlavně poté, co získal program Instagram, populární nástroj pro sdílení fotografií ocenění. Trend prostě zastavit nelze, takže se jistě máme ještě stále na co těšit.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)