Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Bezdrátové herní ovladače PlayPad k telefonům a tabetům přijdou na trh ještě letos

Téměř každý uživatel si dokáže vybavit chvíle, kdy v ruce poprvé držel konzoly na Playstation. Tyto ovladače se staly nenahraditelnou součástí videoher a PS her. Tento trend bude ovšem rozšířen o další novinku, bezdrátové herní ovladače k Androidům.

Bezdrátové herní ovladače na Android představili společnosti Nyko a NVIDIA. NVIDIA je známá svým serverem TegraZone, ve kterém nabízí hry a aplikace na Android. NVIDIA se pustila do spolupráce se společností Nyko a vznikl z toho herní ovladač. Bezdrátové herní ovladače nesou názvy PlayPad a PlayPad Pro.

První verze připomíná klasický ovladač na Playstation, druhá verze je čtvercový oblý ovladač.  Ovladače jsou kompatibilní se všemi verzemi Android 3.0 a vyšší. PlayPady budou dodávány společně se vzhledným plastovým krytem, který bude součástí balení. Ovladače přinesou revoluci v herním průmyslu.

Majitelé tabletů a smartphonů byly doteď odkázáni pouze na mačkání dotykového displeje. Používání této nové konzole by mělo prohloubit herní zážitek a zároveň podpořit prodej her, která NVIDIA na svých serverech nabízí. Herní konzole se propojují prostřednictvím Bluetooth. Ovladače byly teprve nedávno představeny na veletrhu E3 a na trh by měli dorazit letos na podzim..

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)