Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Windows 8 Release Preview je již ke stažení

Pro zájemce je již dostupná ke stažení ukázková verze Windows 8 v 32 i 34 bitové verzi. Možný je upgrade vašeho stávajícího počítače i možnost si vše případně vyzkoušet ve virtuálním počítači.

Pokud se rozhodnete pro upgrade přímo svého počítače, využít můžete k tomu připravený „asistent“, který vás procesem provede a stáhne potřebné data. Asistent naleznete na této straně, stáhnout jej můžete přímo zde (5 MB). Nutno ale upozornit, že po vypršení platnosti této Release Preview verze můžete svůj systém obnovit pouze za pomocí instalačního média (CD / DVD). Takže pokud jej nemáte doporučujeme vše zkusit např. ve virtuálním počítači.

Kvalitním virtuálním počítačem je nástroj VirtualBox. Stáhnout si poté můžete ISO obrazy DVD disků pro instalaci Windows 8. Dostupné jsou na této adrese. 32 bitová verze má velikost 2,5 GB a 64 bitová 3,3 GB.

Pokud systém chcete instalovat z USB flash disku, stáhnout si musíte první 5 MB soubor i ISO obraz a v systémech Windows Vista nebo 7 vám umožní ze obrazu disku (ISO) vytvořit instalační USB disk s Windows 8 systémem. Potřebný je tento postup např. při instalaci na netbooky a další počítače bez DVD mechaniky.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)