Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Tablety a smartphony Lamborghini jsou nejluxusnější elektronikou na trhu

Kvalitní smartphony a tablety má v dnešní době téměř každý, od podnikatelů až po studenty ve školních lavicích. Jeden slavný výrobce se s tím ovšem nechtěl smířit, a proto vytvořil řadu pozlacených luxusních tabletů a telefonů, které dokáží odhalit pravou prestiž.

Tonino Lamborghini je jméno výrobce stejnojmenných luxusních vozů, které ho proslavili po celém světě. Tento výrobce je ale také výrobcem luxusní elektroniky. Nedávno představil novou řadu luxusních tabletů a smartphonů, které budou určeny výhradně pro majetnější uživatele technických novinek.

Prvním zařízením je smartphone TL700, který je vybaven starší verzí operačního systému Gingerbread s možností aktualizace na Ice Cream Sandwich. Telefon neoplývá ani tak funkcemi jako vzhledem, má dotykový displej s úhlopříčkou 3,7 palce a rozlišením WVGA 800 x 480 bodů. Displej je chráněný safírovým nepoškrábatelným sklem, dále má 5MP fotoaparát a baterii 1400mAh. Povrch telefonu je pozlacený a obsahuje krokodýlí kůži. Lze ho pořídit kolem 80000kč.

Dalším zařízením je tablet L2800, který obsahuje procesor Qualcomm o frekvenci 1,2 GHz a pamětí RAM 512MB. Zajímavý je pouze designem a výkonnými reproduktory, jeho cena bude kolem 45000kč. Obě novinky by měli být k dostání během tohoto roku. Kromě nich jsou připraveny i verze s názvy  TL688 Spyder a TL820 Spyder 2. Zařízení budou sice drahá, ale už nyní se o ně zajímá mnoho zájemců. Tonino Lamborghini se chce stát pravděpodobně konkurentem současného světa elektroniky.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)