Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

2 TB přenosný 2,5″ disk Western Digital navržený pro MacOS

Western Digital přináší na trh nový 2,5″ přenosný disk My Passport Studio s kapacitou 2 TB a je navržen pro uživatele systému MacOs od Apple. Spolupracuje výborně se zálohovacím nástrojem Apple Time Machine v tomto operačním systému.

Novinka mezi externími disky se může pochlubit zajímavou kapacitou 2 TB a úzkou spoluprací se operačním systémem MacOS, která spočívá v propojení efektivního automatického zálohování Time Machine v tomto systému. Díky tomu tak disk může sloužit jako zálohovací médium. Dále umožní uživateli v tomto systému mít jeden disk na ochranu i přenos digitálního obsahu.
Disk taktéž vyniká vzhledem, černá barva a styl kovového pouzdra, které poskytuje ochranu disku, vkusně doplní např. MacBook. Hlavním připojením je USB 2.0 a navíc 2 porty FireWire, které umožní velmi rychlé datové přenosy a umožní připojení dalších disků či jiných zařízení. Zabezpečení disku je pomocí možného hardwarového šifrování a softwarové ochrany heslem.
Samozřejmě nic nebrání použití disku i na jiném systému než MacOS, jde pouze o možnou spolupráci v tomto systému. Více na níže uvedeném odkazu.

http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=420

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)