Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Na trh se chystají bambusové telefony ADzero Bamboo

Každý výrobce elektroniky občas šokuje netradičními výstřelky svých modelů všelijaké elektroniky, nyní se ovšem na trhu objevil první sériově vyráběný mobilní telefon, který bude z bambusu.

Telefon se jmenuje ADzero Bamboo, jedná se konkrétně o dotykový smartphone. Byl teprve nedávno představen svým výrobcem, který o něm zatím neuvedl žádné detaily. Nejedná se o první telefon ze dřeva, již v minulých letech bylo představeno více takových modelů, ale zatím žádný nebyl vyroben z bambusu.

Nejedná se o levný a podprůměrný telefon, jak by se mohlo zdát, ale o luxusní elektroniku. Z bambusu je vyroben pouze kryt telefonu. Ačkoliv je kryt dřevěný, tak je velmi odolný a pevný. Je určen především pro uživatele, kteří často hovoří a vadí jim kovový nebo plastový povrch telefonu.

Jedinou jistou informací by měl být operační systém 4.0 Ice Cream Sandwich, který bude obsahovat nadstavbu od výrobce. Svým výkonem by měl být nadstandardní a měl by obsahovat všechny důležité funkce. Díky originálnímu konceptu se stal telefon populární ještě dříve než dorazil na trh. Jeho příchod na trh se odhaduje ke konci tohoto roku. Prodávat se začne ve Velké Británii a začátkem roku 2013 by měl být dostupný i v českých obchodech.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)