Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Outdoorová navigace Garmin Oregon 550t PRO s 3 Mpx fotoaparátem

Hledáte-li outdoorovou navigaci, co zvládne více než jen navigovat, zkuste model Garmin Orego 550t PRO s fotoaparátem s rozlišením 3 Mpx, dotykovým LCD 3″ displejem, výškoměrem a tříosým elektronickým kompasem.

S touto navigací tak dostanete víceúčelové zařízení, ideální na cesty a pěší turistika či třeba geotargetting, který je plně podporován, tedy k fotografii přiřadí GPS souřadnice místa.Vnitřní pamět je 850 MB a předinstalované jsou topografické mapy, tedy ideální pro outdoor turistiku. Podpora zmíněného geotargettingu je samozřejmostí a snáze tak přátelům ukážete přesně místa, kde jste byli, což se hodí také například pro provozování geocachingu, tedy hledání „pokladů“ dle GPS souřadnic.

V našich českých podmínkách je v navigaci předinstalovaná česká Topo Czech PRO 1:10000 a topografická mapa Evropy (méně detailní). Přístroj zajišťuje kompatibilitu s dalšími mapami, například námořní, silniční či třeba letecké mapy.
Mezi další doplňkové funkce se řadí budík, kalendář, kalkulačka, stopky, informace o východu a západu Slunce a výpočet plochy pozemku. Tím vším vládne všestranná navigace Garmin Oregon 550t PRO, kterou lze doporučit zejména pro náročnější uživatele, kteří chtějí nosit navigaci i jako fotoaparát a další funkce. Výbava map je špičková, primární určení pro turistiku, avšak díky podpoře dalších map se může z této navigace stát vynikající silniční či námořní navigace. Vynikají výbavu, předinstalované topografické mapy, fotoaparát vyvažuje však vyšší cena přesahující 10000 Kč vč. DPH, je však úměrná kvalitě přístroje.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)