Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Miniaturní reproduktory Genius s maximální výdrží až 8 hodin

Nové reproduktory Genius zaujmou vysokou výdrží na baterie, zajímavým designem i LED kontrolkami o nabití. Taktéž USB port je příjemným vybavením na cesty.

Společnost Genius přichází na trh s novým, velmi zajímavými modely 2.0 stereo reproduktorů Sp-i165 a SP-i175. Jejich předností jsou miniaturní rozměry, pouze 40 mm a provoz na vestavěné lithiové baterie. Výrobce uvádí až 8 hodin provozu na jedno nabití, což je vynikající například u přenosného počítače. Nabíjení probíhá přes USB rozhraní a připojení je přes běžný 3,5″ mm audio výstup (zelený konektor zvukové karty).

Reproduktory mají zajímavý design, který se vymyká zaběhlému standardu kvádru, SP-i165 a SP-i175 mají oblý tvar jakoby komolého kužele. Dodávají se v několika barevných provedeních (černá, zelená a bílá). Celkový výkon reproduktorů je 2W RMS, což není sice žádná sláva, ale pro běžné ozvučení či poslech filmu v notebooku pořád budou lepší než většina integrovaných. Rozdílem mezi modelem SP-i165 a SP-i175 je v tom, že SP-i175 má navíc regulátor hlasitosti, který může u nižšího modelu chybět, ovládání hlasitosti softwarově není nejlepší, jednodušší je „přidat volume otočením“. Příjemným detailem je LED kontrolka informující o provozu (zeleně) a červenou barvou upozorní na nízké nabití baterie.

Celkově jsou reproduktory zajímavé provozem na baterii, malými rozměry, zaujmou provedením a barvou. Čerstvě dostupné za cenu nepřesahující 350 Kč, což je v této výkonnostní kategorii zcela adekvátní. Ideální pro notebooky, MP3/MP4 přehrávače, mobily, zkrátka všude, kde je USB a audio výstup konektor.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)