Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Multimediální přehrávače do kapsy jsou stále v módě, důkazem je SPV 4430 DAZE

Snad každý si rád zavzpomíná na časy, kdy poprvé nosil svůj vlastní walkman. Postupem času přišly discmany, mp3 přehrávače, mp4 přehrávače a vývoj se téměř zastavil, když na svět vyrazili telefony, které dovedou přehrávat téměř všechny formáty. Multimediální přehrávače ovšem stále nevypadly z módy.

Multimediální přehrávače slouží k přehrání všech známých formátů zvuku a videa. Kromě podpory velkého množství formátů mají ještě jednu velkou výhodu, cenu. Cena multimediálních přehrávačů se drží velmi nízko a díky tomu je možné si je pořídit a vychutnat si hodně muziky za málo peněz.

Jedním z kvalitních představitelů multimediálních přehrávačů je SPV 4430 DAZE. Jedná se o malý kompaktní přístroj s rozměry 112 x 74 x 11 mm a váhou 127 gramů, baterie má kapacitu 1300mAh. Tento přehrávač disponuje 4,3″ displejem, na kterém je možné sledovat filmy, videa, elektronické knihy, textové dokumenty a mnoho dalšího.

O zvuk se postarají reproduktory s čistým zvukem, samozřejmostí je poslech rádií. Veškerá data se nahrávají přes USB kabel na interní 4GB paměť, kterou je možné rozšířit pomocí microSD karet o dalších 32GB. Cena přehrávače se pohybuje kolem 1500kč a je dostupný téměř ve všech obchodech s elektronikou. Ať už si chce uživatel číst elektronickou knihu nebo jen poslouchat hudbu, tak jsou kapesní přehrávače stále trendem, který jen tak nezmizí.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)