Skip to content


«
»

Jak funguje 10minutová e-mailová schránka

email
Stává se Vám často, že při využívání různých webových služeb je potřeba se někam registrovat? Nechcete mít svou aktivní e-mailovou schránku plnou spamu? Přesně pro tyto účely je tu 10minutový e-mail. Je plně funkční po dobu 10 minut, což na potvrzení registrace či kódu plně dostačuje. Podívejme se na server 10minutemail.com, který s Vámi komunikuje i v češtině.

Princip služby je naprosto jednoduchý. Nemusíte žádný e-mail zakládat ani cokoli jiného řešit. Ihned po vstupu na domovskou stránku se přidělí náhodně vygenerovaná e-mailová adresa a dokonce máte ihned přístup do této 10minutové schránky.

Okamžitě získáte vygenerovanou e-mailovou adresu a přístup do schránky

Okamžitě získáte vygenerovanou e-mailovou adresu a přístup do schránky

Rozhraní je možné přepnout do mnoha jazyků, čeština je poměrně na dobré úrovni. Kromě samotné e-mailové adresy (v tomto případě f187541@rmqkr.net) také vidíte, kolik minut zbývá do vypršení platnosti adresy. Pokud kliknete na odkaz Získat dalších 10 minut, jednoduše se čas platnosti prodlouží o 10 minut. Ale nepřičte se k původnímu, tedy opět začínáte s 10 minutami platnosti. Schránka se chová jako jakákoli jiná e-mailová schránka, nelze z ní však odesílat zprávy, slouží pouze k příjmu e-mailů.

10minutový e-mail je určen pouze pro přijetí zpráv

10minutový e-mail je určen pouze pro přijetí zpráv

Můžeme si standardně zprávu zobrazit jako v běžném HTML e-mailovém klientovi. Zde například registrace pro stažení softwaru.

Prohlížení zprávy je běžně v HTML formátu

Prohlížení zprávy je běžně v HTML formátu

Jakmile 10 minut vyprší, objeví se zpráva, že čas vypršel a máte možnost ihned vygenerovat další e-mail. A tak stále dokola.

Po vypršení platnosti schránky je možné ihned vygenerovat nový e-mail

Po vypršení platnosti schránky je možné ihned vygenerovat nový e-mail

10minutová e-mailová schránka 10minutemail.com jistě najdete využití, pokud často potřebujete jednorázové registrace, kód ke stažení, verifikační kód služeb, atd. Ideální využití pro tyto účely a Vaše používaná schránka zůstane beze spamu. Služba je v češtině a má naprosto jednoduché použití pro příjem nejrůznějších e-mailů k těmto účelům. Nenechte si zbytečně spamovat e-mail, využijte schránky na 10 minut, což jistě k registracím a dalším jednorázovým účelům stačí.

Rubrika: Návody, Ostatní, Představení, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)