Skip to content


«
»

Všechny kanály České televize je možné sledovat online na iVysílání

iVysílání

Sledování televizních kanálů z internetu je vymožeností, kterou si chválí mnoho uživatelů. Seriály, pořady, zprávy i sportovní klání z programů České televize je možné sledovat z obrazovky počítače i v práci nebo kdekoliv na světě prostřednictvím internetu.

Příznivci České televize mohou sledovat jednotlivé kanály online nebo si vybírat jednotlivé pořady. Stránky České televize jsou velmi přehledné a uživatelé si mohou vybírat všechny pořady vysílané od roku 2005. Novinky je možné si nechat zasílat přímo na email a z jednotlivých oblíbených seriálů si mohou uživatelé sestavovat vlastní playlisty. V nabídce jsou vysílání i pořady všech kanálů, které Česká televize má, tedy ČT1, ČT2, ČT4 Sport a ČT 24. Pokud uživatel například nestihl svůj oblíbený seriál, pořad, dokument, hokejový zápas nebo zprávy, tak si je může kdykoliv pustit zpětně.

Domovské stránky iVysílání, z hlavní strany je možné si vybírat aktuální pořady. V základním menu se vybírá podle jednotlivých karet pro hledání pořadů či vysílání. Na výběr je abecední seznam, vyhledání podle data vysílání, sestavení vlastního vysílání a živé vysílání.

Možnost vybírání v menu na hlavní stránce

Možnost výběru pořadů nebo vysílání v základním rozdělení výběru.

V kartě A-Z je možné abecedně vybírat jednotlivé pořady, které byly vysílány na některém z kanálů České televize. Vybere se pouze počáteční písmeno, pod kterým se následně zobrazí desítky pořadů nebo ukázek pořadů. Pokud zná uživatel celý název pořadu, tak ho stačí zadat do označeného vyhledávání a kliknout na hledání.

Výběr pořadů podle abecedy

Možnost výběru pořadu podle abecedy nebo zadání celého názvu

Nejčastěji využívané je vyhledávání podle data. Je možné vybrat jakýkoliv den a stránky nám zobrazí celý program všech kanálů. Z programu stačí vybrat pořad, na který se chceme koukat. Jedná se o přesný výběr, pokud uživatel prošvihl svůj oblíbený pořad, tak si ho může snadno vyhledat. Je možné tuto záložku použít také jako program pro následující dny, stačí vybrat datum vyšší než je aktuální.

Vyhledávání podle data

Zde je možné zobrazit program z jakéhokoliv data a vybírat

V sekci Moje iVysílání si může uživatel vytvořit vlastní playlist, neboli seznam oblíbených pořadů a filmů, které si pak může kdykoliv spustit. Playlist si může dále rozdělit na pohádky pro děti, dokumenty, sport atd. Je vhodné si nejdříve vytvořit účet, ale pro používání playlistu to není nutné. Vytvořením účtu si může uživatel zajistit posílání upozornění o nových dílech vybraných pořadů a seriálů.

Přihlášení a nastavení playlistu

Zde je možné si vytvořit účet a následně playlist oblíbených pořadů

Poslední sekce, ve které je možné spustit živé vysílání. Stačí si zvolit kanál, poté se zobrazí velké okno. V okně je vhodné nastavit rozlišení podle rychlosti připojení, čím horší připojení, tím menší rozlišení. Dále je možné spustit televizi na celou obrazovku. Vedle pořadů se zobrazí délka pořadu. Kromě výběru ze záložek je možné vybírat z horního lišty, kde jsou na výběr většinou nepodstatné nabídky, které byly už na výběr i v kartách záložek. Je k dispozici program, živé vysílání, eShop, pořady a informace.

Živé vysílání programů

V této sekci je možné sledovat televizi živě, stačí vybrat kanál

Na stránkách iVysílání je možné pohodlně sledovat jakýkoliv pořad České televize třeba i na dovolené v zahraničí. Stránky jsou přehledné. Pro bližší informace a odkázání na stránky je možné kliknout na tento link. Přehled jednotlivých pořadů České televize najdete i na dříve uvedeném odkaze.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/

Rubrika: Ostatní, Představení.

Jedna reakce

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

  1. jaroslav machač říká

    Zdravím,je to všechno pěkný ale mě to nefunguje.Vše mám jak má být a nic.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)