Skip to content


«
»

Workline.cz průvodcem online služeb, aplikací, školení i práce

Workline.cz

Server Workline.cz se zaměřuje na vše, co je dostupné online. Zahrnuje nabídka online služeb a aplikací, nabízí rovněž nejrůznější webináře a školení a k tomu i práci z domova probíhající přes Internet. Workline.cz má za cíl poskytnout informace o všem co je online. V době nejrůznějších online a cloudových služeb tak přináší přehled dostupných nástrojů a práce online.

Hledáte služby, práci nebo aplikaci online? Pak je tu právě Workline.cz, projekt, který nabízí doslova vše co je online. Přesněji řečeno, ne přímo tento server, ale poskytuje odkazy přímo na daná řešení. Na domovské stránce najdeme několik kategorií:

Cokoli hledáte online, najdete to na Workline

Cokoli hledáte online, najdete to na Workline

  • katalog aplikací online dle kategorií
  • nabídka školení a webinářů přes Internet
  • nabídka online práce z domova, rizika prací, hodnocení a rady
  • nabídky online kanceláří, videokonferencí a vzdělávání na dálku
  • mnoho dalších praktických informací o všem co je dostupné přes Internet

Potřebujete-li najít online aplikace k nejrůznějším účelům, Workline Vám nabízí ucelený a přehledný katalog nejrůznějších aplikací přes Internet. Stačí kliknout v hlavní nabídce na Katalog a poté se zobrazí dostupné kategorie, viz obrázek níže.

Pestrá nabídka online aplikací dle zaměření

Pestrá nabídka online aplikací dle zaměření

V nabídce jsou desítky online aplikací různého zaměření – od aplikací pro domácnost a zábavu, přes e-shopy, mobilní aplikace až po řešení pro online kanceláře. Například v kategorii Online kancelář je více než stovka nejrůznějších online aplikací. Určitě zde najdete užitečné aplikace. Výhodou je samozřejmě to, že není nutno nic stahovat ani instalovat, vše běží přímo v prohlížeči. Což je v současné době stále větší trend.

Nabídka nejen kancelářských online aplikací

Nabídka nejen kancelářských online aplikací

I ostatní kategorie nabízí desítky nejrůznějších webových aplikací, mnohé z nich jsou opravdu užitečné a zajímavé. Ke každé je také podrobný popis.

Služby, práce a školení

Kromě webových aplikací se Workline.cz zaměřuje také na online školení, práce a nejrůznějších dalších služeb jako jsou videokonference, IT podpora, online kanceláře, e-learning a mnoho dalšího, co můžete potřebovat k online práci.

Nabídka nejrůznějších online služeb

Nabídka nejrůznějších online služeb

V rámci služeb například nabídka možnosti integrace firemních sociálních sítí do webu a jak mohou pomoci zviditelnit firmu díky zpětným odkazům, kampaním, atd. Vždyť sociální sítě, zejména Facebook, v současnosti poskytují výborný nástroj k online propagaci a prezentaci.

Možnosti a přínos firemních sociálních sítí

Možnosti a přínos firemních sociálních sítí

Podívejme se také na nabídku práce z domova, kterou Workline.cz nenabízí přímo, ale jsou zde nejrůznější rady a tipy, jak se vyhnout podvodům a samozřejmě odkazy na zaměstnavatele.

Práce z domova na Workline.cz pro efektivní online práci bez podvodů

Práce z domova na Workline.cz pro efektivní online práci bez podvodů

V sekci Práce z domova najdete jen ověřené nabídky, spoustu rad a tipů jak se nenechat napálit. Součástí sekce je také fórum uživatelů, kde uživatelé upozorňují na podezřelé nabídky a tým Workline odpovídá. Tímto se lze vyhnout podvodníkům. Právě u online práce z domova člověk nikdy neví.

Workline.cz radí proti podvodníkům práce z domova

Workline.cz radí proti podvodníkům práce z domova

Další částí Workline.cz je nabídka nejrůznějších online webinářů a školení. Ty umožní efektivně šetřit čas a náklady. To vše v sekci Webináře, naleznete zde nejrůznější kurzy a školení z různých zaměření. V nabídce jsou placené i bezplatné webináře.

Nabídka webinářů z různých oborů

Nabídka webinářů z různých oborů

K mnohým již proběhlých webinářů je možno si zdarma stáhnout videozáznam. Ke stažení je nutno vyplnit jméno a e-mail.

Workline.cz – vše co je online

Workline.cz plní svůj cíl a přináší uživatelům komplexní nabídku nejrůznějších online řešení. Od aplikací různého zaměření, přes práci z domova, online služby ke vzdělávání, webináře a mnoho dalšího. Jedná se projekt, který přehlednou a dostupnou formou nabízí zkrátka vše, co je online. Tato řešení mohou být zajímavá pro jednotlivce i firmy. Ucelený přehled služeb, práce a aplikací, k nimž je třeba pouze připojení k Internetu. Navíc poradí jak se vyhnout podvodným nabídkám, přináší spoustu rad a tipů k efektivní online práci a součástí je i blog s články tematiky online služeb a práce.

Přejít na: www.workline.cz

Rubrika: Představení, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)