Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Vyhledávač Bing naslouchá. Řekněte mu i vy, co chcete aby uměl.

Bing Listens

Vyhledávač společnosti Microsoft, Bing, spustil na webu kampaň umožňující zaslat mu podnět, co by podle vás mělo být na jeho službách zavedeno nebo zlepšeno. Princip je takový, že návrh na akci může navrhnout každý. Zrealizuje se ale jen taková, která dostane od všech účastníků nejvíce hlasů.

Vše nazval poměrně trefně „Bing naslouchá“ (Bing listens) a chce vědět, co my, jeho uživatelé od něj očekáváme. Aktuálně v návrzích vedou podněty, které se snaží provozovatele přesvědčit, aby vyhledávač Bing zpřístupnili i v České republice (1.) a hned poté, aby byl dostupný ve více zemích (2.). Je vidět, že hlas nás, Čecho-slováků je ve světě slyšet, respektive, že tato akce byla u nás zpropagována? :)

Svůj názor můžete vyjádřit zde: https://binglistens.uservoice.com/forums/283355-ideas/filters/top s tím, že k dispozici máte celkem 10 hlasů. Jednomu podnětu přitom můžete přidělit maximálně 3 hlasy. Zbylé můžete nevyužít, abyste svůj hlavní cíl neohrozili a nebo máte možnost podpořit další, které vás také oslovují. Navrhnout můžete samozřejmě změnu i sami, a poté pouze čekat kolik získá hlasů.

Podněty s nejvíce hlasy na Bing Listens

Podněty, které získaly doporud nejvíce hlasů v rámci akce "Bing Listens" (Bing naslouchá)

Proto, abyste mohli hlasovat se není potřeba registrovat, pouze je nutno vyplnit svůj e-mail. Služba UserVoice (Hlas uživatelů) je dostatečně renomovaná, doufejme tedy, že nás (i vás) následně nebude obtěžovat nevyžádanou poštou. Automaticky vám pro váš e-mail vytvoří účet bez hesla. Posílat vám bude pouze informace od administrátora (počítejme, že projektu u něhož jste hlasovali). I z těch se ale můžete odhlásit a stejně tak celý účet i zrušit. Vaše hlasy i přes to zůstanou platné, byť se převedou jako anonymní.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)