Skip to content


«
»

Bioshock 2 přináší akční utopii

Bioshock 2

Jedna z her, u kterých si uživatel připadá jako v odlišné realitě. Zcela utopický svět v kombinaci se zajímavým grafickým zpracováním a napínavým dějem dokážou hráče přilepit k židli a strávit nad hrou dlouhé hodiny. Hra je  zajímavá především svým originálním konceptem.

Bioshock 2 je úspěšná akční FPS střílečka s prvky RPG pro PC, PS3 a Xbox 360 z prostředí gigantického podmořského světa Rapture plného vraždících genetických výtvorů. Děsivá hra s úžasnou akční atmosférou plná nečekaných zvratů a napínavého děje. Jedna z nejúspěšnějších her vydaná v roce 2010 společností 2K Marin. Hra přináší úžasné zážitky a propracované detailní prostředí.

274-bioshock2-big-daddy-1

Smrtící Big Daddy

 

Rapture je utopistické město a také útočiště všech velkých kapacit genetických oborů, kteří žijí zkaženým životem. Město je plné Splicerů, původních obyvatel děsivého města. Ti jsou zdegenerovaní chemickou látkou zvanou “ADAM“. Včetně Splicerů jsou zde holčičky zvané “Little Sisters“, které se snaží hledat ADAM v mrtvolách města pomocí jehly. Little Sisters mají své ochránce. Ochránci jsou obří, děsiví geneticky zmutovaní zabijáci ve skafandrech nazývaní “Big Daddy“.

Little Sister

Lovící Little Sister

BioShock 2 se odehrává v gigantickém podvodním městě Rapture, 10 let po prvním díle. Prostředí je stejné jako v prvním díle včetně lokací. Ve hře je hráč samotný Big Daddy jménem Delta, který se jako první spojí s Little Sister. Důležitou postavou je psycholožka Sophie Lambová, která se postarala o osud Delty. První Little Sister byla dcera psycholožky Lambové jménem Eleanor. Delta se vydává za Eleanor, která byla násilně unesena.

V průběhu hry se musí hráč vypořádat s děsivým mechanickým prostředím, útočícími Spicery prahnoucími po ADAMU a monstru jménem Big Sister. Big Sister je Little Sister, která se vyvíjela deset let. Hra je napínavá a donutí hráče sedět u monitoru až do vyčerpání.

 

Boj s Big Daddym

Souboj s jedním Big Daddy

 

Hráč má k dispozici zbraně jako jsou: samopal, brokovnice, hřebíkomet či raketomet v kombinaci s nadpřirozenými schopnostmi (plasmidy) jako třeba: metání blesků, samovznícení, telekineze apod.

Hra má i multiplayer, který obsahuje tři herní režimy: Deathmatch, Team Deathmatch a Co-op mód. K dispozici je 10 multiplayerových map, každá se svým příběhem.

Bioshock logo

Logo Bioshock 2

Minimální požadavky hry Bioshock 2:

Operační systém: Windows XP, Vista, Windows 7
Procesor: AMD Athlon 64 Procesor 3800+ 2.4Ghz nebo lepší, Intel Pentium 4 530 3.0Ghz Procesor nebo lepší
Paměť RAM: 2GB
Grafická karta: NVIDIA 7800GT 256MB nebo lepší, ATI Radeon X1900 256MB nebo lepší
DirectX: DirectX 9.0c
HDD: 11GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta

Hru Bioshock 2 můžete levně koupit zde. První verzi Bioshock si můžete vyzkoušet jako demo.

Rubrika: Počítačové hry.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)