Skip to content


«
»

Strašidelná online hra Bitefight dostala nový grafický kabátek

Bitefight

Pokud patříte mezi otrlé hráče hororových her, pak byste měli rozhodně zbystřit. Mnoho takových her je velmi náročných na systém a navíc se musejí instalovat. My vám dnes chceme představit další skvělou hru, která v sobě spojuje hororové prvky s volnou online hrou. Proč se tedy nevydat na tajemné dobrodružství s nevšedními zážitky?

Online hra Bitefight vám dá jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to převtělit se jedné ze dvou tajemných postav. Stát se můžete strašlivým vlkodlakem nebo krvelačným upírem. Tyto dvě rady bojují odjakživa proti sobě, ale jejich zálibou je samozřejmě lov člověka. Jediné, co musíte udělat, je zdarma se do hry zaregistrovat. K tomu potřebujete jakýkoliv internetový prohlížeč a samozřejmě připojení k internetu. První, co musíte udělat je zvolit si pohlaví své postavy. Vzhled si lze také měnit, všem jsou k tomu zapotřebí skutečné peníze. Samotný vzhled je však otázkou pouze estetiky, takže je vlastně dohromady jedno, jak vypadáte.

Vzhled vaší postavy ve hře

Vzhled, který se bohužel nedá příliš upravovat

Jakmile si vytvoříte svůj vzhled, měli byste se pustit do samotné hry. Nejdůležitější je svou postavu neustále zlepšovat a trénovat. Stěžejní jsou pro vás základní atributy, kterými jsou síla, obrana, šikovnost, vytrvalost a kouzlo osobnosti. Jejich aktuální úroveň určuje, jak budete úspěšní v boji a jejich vylepšení stojí určité množství zlata. Čím vyšší úroveň si můžete zvolit, tím více zlata samozřejmě zaplatíte. Rozhodně byste neměli vylepšování těchto atributů podceňovat, neboť by se mohlo velmi jednoduše stát, že vás budou napadat ostatní hráči jen proto, že jste slabí. Velmi důležitým ukazatelem je míra výdrže a vitality. Za každou aktivitu se vám určitý počet výdrže odečte. Samozřejmě, při odpočinku se zase doplní.

Obranné i bojové atributy, které lze zvyšovat

Seznam všech atributů postavy

Nedílnou součástí hry je lov a to hned v několika formách. Lovit můžete nejenom lidi, ale také démony či vlkodlaky. Samotný lov je důležitý nejenom pro získávání zkušeností, ale i zlata. Při lovu démonů, si můžete vybrat z několika lokalit. Každá z nich je však určena pro jinou úroveň vaší postavy. Pokud byste si vybrali lokalitu, které převyšuje vaši úroveň, pak by vás přítomní démoni mohli zabít. Samotný lov má devět úrovní, ve kterých musíte všechny své nepřítele porazit. Čekají vás zde obří krysy, mumie, stíny a jiní netvoři. Vydáte-li se na lov vlkodlaků, budete vlastně napadat jiné hráče, kteří za uvedenou rasu hrají. Bojovat můžete s náhodným hráčem, v rozmezí vaší bojové hodnoty, nebo si lze vyhledat i konkrétní jméno vlkodlaka. Poslední možností je lov lidí. Na nebohé obyvatelstvo můžete vyrazit na malou farmu, do vesnice, městečka, města nebo velké metropole. Čím větší prostředí bude, tím menší bude vaše šance na lapení kořisti. Ovšem naopak ve větších městech můžete získat větší odměnu za ulovenou kořist. Ne vždy se vám však bude dařit, mnohdy se vrátíte s nepořízenou a budete tak svůj lov muset zopakovat.

Lokality, vhodné pro lov lidí

Nabídka lokalit, do níž můžete jít lovit lidi

Zapomenout bychom rozhodně nechtěli ani na rozsáhlou nabídku města, které ve hře nabízí opravdu velké možnosti. Nachází se v něm několik budov, do kterých si můžete zajít koupit zbraně, přijmout úkoly nebo si vydělat nějaký ten zlaťák. První budovou je Voodoo Shop, který nabízí některá vylepšení za ďábelské kameny, jež si lze pořídit za skutečné peníze. Druhá stavba je knihovna. Zde jsou uloženy všechny spisy o vašem dosavadním životě. Pokud nejste již se svou postavou spokojeni, můžete zde získat zcela novou identitu. To je užitečné zejména v případě, pokud vás ostatní hráči neustále napadají.

Woodoo Shoop

Nabídka Woodoo Shopu s ďábelskými kameny

Třetí budovou je hospoda, v níž můžete přijímat nejrůznější úkoly, za které budete odměněni zlatem a zkušenostmi. Hned vedle se nachází obchodník. Na tomto místě můžete nakupovat věci od jiných hráčů nebo prodávat ty své, které již nepotřebujete. Pokud jste utržili v boji vážná zranění, pak by vaše kroky měli směřovat do kostela. Zde můžete být, jednou za čtyři hodiny kompletně vyléčeni. Posledním místem je strašidelný hřbitov. Zde si můžete najít zaměstnání, za které získáš zlaťáky. Pracovat můžete nejdéle osm hodin, a výhodou je, že lze kdykoliv skončit a dostanete zaplaceno jen za to, co jste již odpracovali. Čím vyšší bude vaše herní úroveň, tím větší budete i vaše hodinová odměna.

Město, které naskýtá mnoho možností

Náhled města i s budovami i tržnicí

Neméně důležitými jsou ve hře klany. Je to vlastně několik hráčů ve společenství, kteří mohou navzájem bojovat s jinými, nepřátelskými klany vlkodlaků. Samozřejmě, že pro vítězství rozhoduje nejenom počet členů v klanu, ale také jejich úroveň, vybavení apod. Cenou pro vítěze je část zlata, které uloupí klanu poraženému. To si následně mohou mezi sebou členové vítězného klanu rozdělit. Velkou výhodou klanu je také to, že jste do určité míry chráněni před ostatními hráči. Dokonce můžete provádět v klanu různé rituály, které vám zvýší bojové či obrané vlastnosti. K tomu jsou však nutné zlaťáky. Klan si můžete jednak založit, nebo se přidat do již existujícího.

Zbraně, helmice, štíty či rukavice

Ukázky bojového vybavení v nižších úrovních

Jednou z nejdůležitějších věcí ve hře je skrýš. Ta je velmi důležitým ochranným prvkem před nepřáteli. Je nutné ji neustále vylepšovat, a to proto, že na čím vyšší úrovni bude, tím méně útočníků vás bude moci napadnout a případně oloupit o zlato. Vylepšovat si lze například cestu, zeď nebo celé sídlo. Každou úrovní budete za vylepšení muset zaplatit více. Za ďábelské kameny si lze pronajmout podzemní knihu, díky které budete moci způsobit nepřátelům vyšší zranění. K dispozici je i pokladna, pro úkryt zlata nebo chrliči, kteří budou útočníky oslabovat.

Skrýš i s ukázkami vylepšení

Vaše skrýš před nepřáteli

Bitefight je velmi slušně vypadající hororová hra, která má tu výhodu, že ji lze hrát v prohlížeči. Naopak největší nevýhodou je grafická stránka a poněkud omezené možnosti pro přizpůsobení vzhledu své postavy. Největší výhodou jsou klanové boje a spolupráce mezi hráči navzájem. Za zmínku stojí i dobrodružství ve městě. Chcete-li začít s pronásledováním démonů a lidí, založte si zdarma účet v této hře i vy!

Rubrika: Počítačové hry, Recenze, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)