Skip to content


«
»

S mobilním Sejfem zaplatíte parkování, MHD i pojištění na výlet a slevy k tomu

Sejf

Aplikace Sejf je velmi podobná konkurenční službě Mobito. Obojí je zaměřeno na platby drobných částek. Drobné bezhotovostní platby tak snadno realizujete za použití smartphonu. Své peníze díky aplikaci Sejf máte opravdu jako v sejfu a kdykoli je můžete použít. Sejf je k dispozici uživatelům iOS 5 a novější, stejně jako pro smartphony s Androidem 2.3 a novější verze, stažení je zdarma. Už nikdy nošení mincí po kapsách, je tu mobilní Sejf. Navrženo pro české uživatele a vše je samozřejmě plně v češtině.

Sejf je jednoduchá, ale výkonná a praktická mobilní aplikace pro nejrůznější především drobné platby. Snadno se tak se Sejfem zaplatíte například parkovací lístek, jízdenku, cestovní pojištění na výlet, ale také můžete získat slevy například v oblíbené restauraci. Zapomeňte na peněženky plné drobných, které se sypou. Sejf je praktická a pohodlná elektronická pěněženka na Vaše drobné. Maximální zůstatek v Sejfu je 500 eur, tedy asi 12000 Kč.

Hlavní obrazovka Sejfu s přehlednými ikonami

Hlavní obrazovka Sejfu s přehlednými ikonami

Rychlé bezhotovostní platby, bezpečí s PIN kódem

Na hlavní obrazovce se zobrazuje aktuální zůstatek a jsou dostupné všechny potřebné funkce. Se Sejfem můžeme peníze posílat i příjimat, platit, získat slevu nebo třebai věnovat dárcovský příspěvek pro UNICEF, Červený kříž či jinou charitativní společnost ve výši do 3000 Kč. Pod ikonou zábava najdeme možnost placení nejrůznějších hlasovacích soutěží a nemusíme tak zbytečně čerpat svůj kredit. Zkrátka se Sejfem máte vždy peníze jednoduše u sebe. Sejf je bezpečný stejně jako platby kartou – každá transakce vyžaduje zadání autorizačního PIN kódu.

U každé transakce vyžaduje Sejf zadání PIN kódu

U každé transakce vyžaduje Sejf zadání PIN kódu

Vše jde snadno a rychle. Do Sejfu si můžete přidat peníze buď platební kartou a máte je do několika minut, z účtu nebo hotovostním vkladem. Za většinu transakcí neplatíte poplatky, ale při vložení peněz přes kartu je poplatek max. 2 % z částky. Můžete tak snadno například splatit drobný dluh kamarádovi za útratu v hospodě. Co se týče placení jízdenek, momentálně lze platit v MHD ve 12 městech a další prý budou přibývat.

K jakékoli transakci snadno na 4 kliknutí

Zajímavá je také možnost rychlého sjednání cestovního pojištění. To můžete mít sjednáno a zaplaceno do několika minut, stačí pár kliknutí. Autoři Sejfu tvrdí, že k libovolné transakci v aplikace Vám postačí 4 kliknutí. Se Sejfem můžete získat zajímavé slevy v restauracích, ale i další služby, například slevu v čistírně, kadeřnictví, apod.

Slevy výpisem i na mapě

Slevy výpisem i na mapě (zdroj Mobilenet.cz)

Využití slev, geolokace a snadné čitelné ovládání Sejfu

Grafické zpracování je přehledné a čitelné s jednoduchou obsluhou a přístupem ke všem funkcím z hlavní obrazovky. Můžete si také přidat oblíbené položky do hlavní nabídky. Sejf máte s sebou kdekoli a kdykoli, stačí připojení k Internetu. Nechybí ani funkce geolokace. Ta pomůže k tomu, že díky GPS Vám aplikace najde vhodné tarify jízdného, restaurace s využitím Sejfu či parkovací místa v daném městě a rovněž k nalezení zajímavých slev v okolí. Ke slevám lze zadat region. Mezi oblíbené položky si lze přidat jakékoli transakce, například často používanou jízdenku, parkovné či jinou transakci.

Sejf je praktickou mobilní aplikací zejména pro drobnější platby, využívá geolokaci a nabízí rychlý přístup ke všem funkcím. Lze tak platit parkování, jízdenky MHD, sjednat cestovní pojištění nebo třeba získat zajímavé slevy. Bohužel zatím není k dispozici verze pro Windows Phone, ani se neplánuje. Limitací je maximální zůstatek 500 eur.

Rubrika: Představení, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)