Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Více jak půl milionu e-knih od Amazonu za 10 dolarů měsíčně, to je Kindle Unlimited

Amazon spouští revoluční nabídku Kindle Unlimited. Jak Amazon oznamuje, jedná se o „unlimited reading“ tedy neomezené čtení. Za 10 dolarů, přesněji $9.99 měsíčně, získáte neomezený přístup k více než 600 000 e-knihám a tisícům audioknih z nabídky Amazonu. Služba tak funguje jako předplatné s neomezeným výběrem knih. Navíc, knihy je možné stáhnout nejen do čtečky Kindle, ale do jakéhokoli zařízení s aplikací Amazon’s Kindle, tedy včetně zařízení s iOS, Androidem, Windows Phone či na běžném PC a MacOS. A to už se vyplatí, Amazon tímto chce podporovat čtení a dostupnost e-knih. Jedinou zásadní nevýhodou je nedostupnost titulů v češtině.

Nabídka je to určitě zajímavá a inovativní, jak podpořit čtenost elektronických knih a poslech audioknih. Za zmíněných 10 dolarů dostanete přístup ke všem e-knihám z nabídky Amazonu, přičemž samozřejmě nechybí ani největší pecky a bestsellery. Jedinou nevýhodou, že v češtině Amazon nemá takřka žádná knihy, převaha je samozřejmě anglicky a v dalších světových jazycích. Skvělé však je, že na 30 dní získáte naprosto bezplatný přístup ke Kindle Unlimited, postačí mít účet na Amazonu. Těm, kterým angličtina nevadí, je tato nabídka naprosto revoluční a dostanou se tak k největším hitům literatury.

Kindle Unlimited od Amazonu

Kindle Unlimited od Amazonu

Doposud nabízel Amazon prémiovým předplatitelům pouze 1 e-knihu měsíčně. S příchodem Kindle Unlimited se situace zcela mění. Podobné předplatitelské nabídky nabízí rovněž i další velcí hráči okolo e-knih, jako Scribd či Oyster. Bohužel však i zde budete české tituly hledat marně. To je zatím zásadní nevýhody pro české čtenáře.

Rubrika: Novinky, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)