Skip to content


«
»

Plnohodnotné starší knihy o webu od legendárního autora Jiřího Koska legálně ke stažení v PDF

Knihy Jiřího Koska

Jiří Kosek je u nás známý jako autor velmi čtivých a zároveň hutných knih, které vydalo nakladatelství Grada. Většina jeho knih se zabývá tvorbou webu. Přímo na webu autora si můžete stáhnout jeho kompletní díla v PDF. Jedná se sice o knihy staré více než 10 let, ale zejména pro začátečníky mohou být velmi užitečné. Ke stažení jsou knihy zabývající se HTML, PHP a XML. Autor je nabízí všem volně ke stažení a u novějších titulů dává ke stažení úvodní kapitolu.

Jiří Kosek je v oblasti odborné literatury kolem webu legendou a jeho knihy zaujaly stovky čtenářů. Autor díky faktu, že jeho starší díla jsou takřka vyprodaná, dává zcela zdarma ke stažení ve formátu PDF. Jsou sice více než 10 let staré, ale základní principy jsou stále stejné. Jiří Kosek Vám nabízí zdarma 3 knihy zcela volně ke stažení:

Pro ty, kteří s tvorbou webu začínají, ať již s HTML, PHP nebo objevují kouzlo XML, jsou knihy cenným a kompletní zdrojem informací. Základy jsou stále stejné, byť jsou dnes technologie zcela jinde. Knihy od Jiřího Koska jsou čtivé a poutavé a čtenáře zasvětí do problematiky na četných příkladech a ukázkách z praktického života.

Plnohodnotná kniha o PHP od Jiřího Koska

Plnohodnotná kniha o PHP od Jiřího Koska

Z novější knihy PHP a XML si můžete stáhnout ukázkovou kapitolu (prvních 37 stran) a ukázku z knihy pojednávající o Unicode kódování. I tato kniha je stále stejně čtivá jako starší Koskova díla. Zkrátka, Jirka patří mezi ty, kteří umí tvorbu webu naučit praktickou a zajímavou cestou.

20stránková ukázka o podpoře Unicode v PHP z knihy PHP a XML

20stránková ukázka o podpoře Unicode v PHP z knihy PHP a XML

Rubrika: Ostatní, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)