Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Na trhu se objevil první tablet, který podporuje dvě SIM karty, jmenuje se Lenovo LePad A2107

Tablety je možné porovnávat podle mnoha parametrů, podle výkonu, velikosti displeje atd. Jedna známá čínská společnost na trhu představila první tablet, který podporuje dvě SIM karty. Přístroje podporující více něž jednu SIM kartu jsou populární především v Asii, ale tento trend si oblíbilo i mnoho uživatelů u nás.

Tablet byl vyroben a představen společností Lenovo, která ho pojmenovala Lenovo  LePad A2107. Na první pohled se jedná o obyčejný tablet a dokonce ani po technické stránce není o mnoho výše než současné tablety. Právě podpora dvou SIM karet by mu měla vynést velkou popularitu a samozřejmě by měl vydělat velké množství peněz.

Lenovo LePad A2107 má 7″ displej s rozlišením 1024×600 pixelů. Na první pohled vypadá jako klasický tablet oblých tvarů s jednoduchým designem. Uvnitř tabletu se nachází jednojádrový procesor MTK6575 s frekvencí 1GHz. Operační paměť je 1GB RAM. Tablet má interní paměť o velikosti 16GB, kterou je možné rozšířit microSD kartami o dalších 32GB.

Operační systém je Ice cream Sandwich 4.0 a baterie má kapacitu 3550mAh. Výdrž baterie při běžném provozu by měla být kolem deseti hodin. Tablet je dále vybaven 3 megapixelovým fotoaparátem na zadní straně a VGA kamerou na přední straně. Tento tablet by měl údajně odstartovat novou éru tabletů, které budou podporovat dvě SIM karty. V Číně je tento tablet dostupný již od 18.června. Datum nástupu na český trh je zatím neznámé, ale předpokládá se, že by to mohlo být v následujících měsících.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)