Skip to content


«
»

Šetřete náklady s online videokonzultacemi s experty v oboru

Projekt Videokonzultace.cz je poměrně novým a stále málo známým. Nabízí online videokonzultace na nejrůznější témata a danou konzultaci si předem objednáte, zaplatíte. Odpadají na tak náklady na dopravu a svůj čas využijete efektivněji.

Pro plné využití služby je nutno se registrovat. Na úvodní stránce vidíme vlevo 2 důležité položky – témata konzultací a kdo je nabízí. Zvolíme-li kategorii, např. Stavba a řemesla, ihned vidím nejblížší plánované konzultace s přímou možností rezervace a zaplacení. Platbu je možno provést klasickým převodem předem či online pomocí banky mBank. Doklad poté pošlete konzultantovi. Podrobně popsáno v sekci Platební podmínky. Ceny jsou uvedeny za 1 hodinu konzultace.

Příjemné je, že každý konzultant má zde svůj profil, často i s fotografií, takže ihned vidíte, s kým budete ve spojení. Konzultanti jsou odborníci ve svém oboru, jedná se o studenty, učitele nebo odborníky z praxe. Po technické stránce je konzultace realizována přímo z webu, je nutno mít instalovaný Adobe Flash Player a v podstatě nic víc. Samozřejmě, čím rychlejší připojení k Internetu, tím lépe pro přenos videa. Video je pouze jednosměrné, tedy zákazník vidí konzultanta, nikoli opačně. Během konzultace je možný přenos souborů (pouze PDF a ZIP, takže do ZIP souboru lze zabalit cokoli). Opět podrobné informace v části Popis služby.

Celkově se mi projekt Videokonzultace.cz líbí, po technické i funkční stránce. Je předem možno si konzultaci objednat, zaplatit a ihned uživatel vidí profil konzultanta. Videokonzultace online šetří náklady a čas, odpadá dojíždění a jakákoli další fyzická účast. Konzultanti jsou odborníky ve svém oboru a registrovaný uživatel se taktéž může stát konzultantem, po vyplnění krátkého formuláře je sepisována dohoda o provedení práce (DPP). Sám si navrhne čas a cenu konzultací. Poté je zařezen do profilů konzultantů.

Aktuální novinky a konzultanti v oboru psychologie

Velmi užitečná služba online videokonzultací šetřící čas i náklady. Vyberete si vhodný čas z nabízených konzultací. Rozhraní webu je přehledné, konzultace popsané vč. zaměření a profilu konzultanta. Samozřejmě po domluvě je možno s konzultantem navhrnout individuální čas či další domluvu. Více informací přímo na webu

http://www.videokonzultace.cz/

Rubrika: Představení, Recenze.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)