Skip to content


Předchozí zpráva: «
Následující zpráva: »

Prohlížet můžete Zoneramu už i v mobilním telefonu

Zoner mimo často využívaného editoru Zoner Photo Studio, se může pochlubit navíc svou vlastní webovou galerií, která nese název Zonerama. Ta slouží primárně na shromažďování vlastních fotografií a to navíc v přehledném uživatelském prostředí. Do nedávna měli však všichni vlastníci chytrých telefonů smůlu.

Zásadní a největší problém práce s daty v cloudu je, v případě připojení přes mobilní internet, limit přenesených dat. Samozřejmě, že pokud vlastníte neomezený tarif, pak se vás tento problém vůbec netýká, ovšem pro ostatní uživatele to byl vždy závažný problém. Druhou možností, jak tomuto lze tomu programu předejít, je připojení přes wi-fi. Tuto možnost však každý uživatel nemá.

Aplikace Zonerama je určena hlavně k prohlížení stávajícího obsahu webové galerie nebo jejímu sdílení s ostatními uživateli. Pokud jste se těšili na to, že si budete moci své pořízené fotografie přímo nahrávat do svého alba, budete trochu zklamání. Budete si muset počkat ještě na vývoj tohoto šikovného programu.

Rubrika: Novinky.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)