Skip to content


«
»

S program Phereoshop si můžete vytvořit 3D fotografie i vy

Phereoshop

S použitím tohoto unikátního program si budete moci zcela sami a v pohodlí vašeho domova, vytvořit ze svých klasických fotografií, plně trojrozměrné obrázky. Poté se na ně budete moci dívat, skrze speciální trojrozměrné brýle a výsledek, který spatříte, vám jistě vyrazí dech.

Phereoshop je moderním pomocníkem, kterým můžete své obyčejné fotografie přepracovat v pravé unikátní a navíc trojrozměrné obrázky. Navíc nedávno prošel program aktualizací, díky čemuž v něm naleznete mnoho nových funkcí a možností jak své fotografie vylepšit.

Dalo bych se říci, že v programu naleznete celkem tři hlavní funkce, na kterých si zakládá. První funkcí je organizace vlastních, nesdílených sbírek trojrozměrných obrázků. Druhá funkce obsahuje vlastní úpravu obrázků, která obsahuje sladění stereo barev. V poslední třetí funkci naleznete odeslání vyhotovených fotografií do služby cloud, která se nachází na domovské stránce programu.

Náhledové okno hlavního panelu

Přehledné zobrazení všech vložených fotografií

Teprve po nové aktualizaci ji můžete využít i import formátů PNG nebo TIFF. Kromě toho můžete nastavit rozličný poměr stran a to díky několika předdefinovaným nastavením. Jistě si říkáte, že musí být všechno nastavování hodně složité, ale právě opak je pravdou. Vše je uzpůsobeno tak, aby mohl program používat i méně zkušený počítačový uživatel. Stejně tak si můžete nastavit i vlastní korekci barev.

Upravení atributů fotografií

U každé fotografie či obrázku lze upravit i její atributy

Novou možností, kterou ovšem získáte pouze tím, že si program zakoupíte, je vlastní přednastavení určitých parametrů, které můžete následně aplikovat na různé fotografie. Zapomenout rozhodně nesmíme ani na vkládání trojrozměrného vodoznaku do fotografií, díky němuž si je můžete ochránit před zneužitím.

Vytvoření samotného vodoznaku není nijak složité. Stačí, když do programu vložíte dva obrázky, ze kterých pak následně vytvoříte plné trojrozměrné zobrazení. Osobně jsem tuto funkci vyzkoušel, a mohu vám bez obav říci, že je samotné tvoření znaku opravdová zábava. Hotový trojrozměrný vodoznak můžete následně vložit do 3D fotografie, nebo jej nechat uložený přímo v programu, pro pozdější využití.

Poslední krok před úpravou fotografií

Takto budou zobrazeny všechny fotografie, u nichž si můžete zvolit i výstupní kvalitu.

Poté, co si své trojrozměrné fotografie vytvoříte, si je můžete pohodlně prohlédnout a to za pomoci celoobrazovkového prohlížeče, který je navíc zobrazuje jako slideshow. Zde jsou fotografie zobrazovány postupně a vybrat si můžete i grafické provedení jednotlivých přechodů.

Kromě neomezeného místa pro online sdílení všech trojrozměrných fotografií na stránkách programu, se může program pochlubit i s podporou nejnovějšího operačního systému Windows 8. Navíc jsou pro tento program k dispozici i automatické aktualizace, díky nimž budete mít k dispozici vždy nejnovější funkce, jež programátoři uvolnili.

V neposlední řadě je pro všechny uživatele tohoto programu k dispozici jednoduché fórum, do kterého mohou přispívat svými názory a to ať již kladnými nebo zápornými. Práce s programem je tedy vskutku velmi příjemná a nenáročná a jistě stojí za zmínku také skutečnost, že podporuje pouze novějších operační systému od Windows XP.

Rubrika: Představení.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)