Skip to content


«
»

Elektronické časopisy zdarma i placené se službou Publero

Tento elektronický systém nabízí desítky novin a časopisů, které je možno číst přímo v prohlížeči s modulem Publero Reader, který běží na Adobe Flash. Mnohé z nabízených publikací jsou zcela zdarma ke čtení. Systém nabízí verze pro PC, Mac, tablety a mobily. Placené tituly si můžete přečíst jednorázově za cenu, která je daleko nižší než stánkový prodej tištěné verze, či si objednat elektronické předplatné. Naši českou verzi najdeme na webu http://cs.publero.com.

Elektronický systém Publero nabízí lidem pohodlně číst spoustu novin, časopisů a katalogů v elektronické verzi pro PC, Mac, mobily a tablety. Mnohé zde nabízené tituly jsou zcela zdarma a nevyžadují ani registraci do systému. Publero taktéž nabízené placené tituly, jako je celostátní tisk a časopisy a odborná periodika. S rozmachem elektronických dokumentů, časopisů a knih je tohle velmi vítanou službou, nabízí téměř všechny všechny u nás běžně dostupné časopisy a noviny. Můžeme si jednoduše vybrat kategorii či nechat filtrovat pouze neplacené tituly. Podívejme se, jaký výběr na nás čeká například v kategorii Příroda a zvířata, jsou zde uvedeny ceny za 1 číslo:

Výběr časopisů v kategorii Příroda a zvířata s cenami za 1 číslo

Výběr časopisů v kategorii Příroda a zvířata s cenami za 1 číslo

Mezi tituly nabízenými zcela zdarma patří zejména regionální noviny a hobby časopisy, úzce zaměřené. Což je velmi zajímavé, touto cestou si tak můžete přečíst časopis, který Vás zajímá. Kromě toho jsou i k mnohým placeným titulům nabízena ukázková čísla bezplatně, aby si čtenář udělal obrázek o formě a obsahu. Ke čtení bezplatných titulů není třeba registrovat se, ihned je možno číst dané noviny, katalog či časopis. Přehled bezplatně poskytovaných titulů je možné jednoduše vyfiltrovat zaškrtnutím políčka Zdarma v nabídce. Vše probíhá přímo v prohlížeči, netřeba stahovat jakýkoli speciální program. Jedinou podmínkou je instalovaný a funkční Adobe Flash Player pro zobrazení modulu Publero Reader.

U placeného titulu máte možnost vybrat si z jednorázového přečtení, tedy objednávky jednoho aktuálního čísla či se předplatit předplatné. Více prozradí obrázek, který je příkladem pro objednávku časopisu 100+1:

Jednorázové přečtení aktuálního čísla či objednávka elektronického předplatného

Jednorázové přečtení aktuálního čísla či objednávka elektronického předplatného

U mnohých časopisů a novin je také na výběr více variant předplatného, např. půlroční či čtvrtletní. I pro jednotlivé číslo je cena stále nižší než běžná tištěná verze. Nyní se podívejme, jak probíhá v praxi čtení titulů zdarma, obrázek ukazuje čtení regionálních novin Váš Region – Plzeň:

Čtení časopisu pomocí Publero Reader

Čtení časopisu pomocí Publero Reader

Čtení pomocí Publero Reader nabízí všechny výhody elektronického dokumentu před tištěným – hledání v textu, zoom, náhledy stránek, vytváření poznámek, snadné procházení stránkami, uložení do PDF a další. V tom se nemůže tištěná verze vůbec rovnat.

Publero je zajímavý elektronický systém pro čtení a předplatné elektronických novin a časopisů. Nabízí desítky titulů zcela bezplatně a k placeným ukázková čísla zdarma. K čtení všeho co je nabízeno bezplatně, není nutná žádná registrace do systému. Vše pouze ve webovém prohlížeči, stahovat cokoli netřeba. U placených periodik si můžete objednat předplatné v různém rozmezí. Publero nabízí snadné čtení a sdílení elektronických periodik, spolu s nižší cenou a všemi výhodami elektronických dokumentů. Registrací získáte navíc možnost tvorby své knihovny, takže budete mít všechny čtené tituly pohromadě. Slovenská verze Publero funguje zcela stejně. Publero je moderní způsob přístup k časopisům, novinám a katalogům v elektronické podobě, mnoho titulů zcela zdarma a placené za nižší ceny než tištěné publikace.

Rubrika: Ostatní, Představení, Recenze, Tipy.

0 reakcí

Mějte přehled o nových komentářích, přihlašte se k odběru RSS kanálu komentářů tohoto příspěvku.

Některé HTML je povoleno

(vyžadováno)

(vyžadováno, nebude nikde zobrazeno)